Suvirinimas, kaip medžiagų sujungimo būdas, yra naudojamas daugelį metų. Šiame procese svarbiausi elementai yra metalas, maitinimo šaltinis, elektrodai bei elektrodo laikiklis. Dėl srovės tarp elektrodo ir virinamo metalo susidaro skystas šios medžiagos sluoksnis.

suvirinimo aparatai

Įprastai aparatai metalo suvirinimui įsigyjami, atsižvelgiant į planuojamų darbų pobūdį ir sudėtingumą. UAB „Aplameta“ siūlo platų aukštos kokybės metalo apdirbimo įrenginių asortimentą, tad išsirinkti gali kiekvienas. Tai viskas, ko reikia profesionalui, ir ne tik! Visai metalo apdirbimo įrangai, įsigytai pas mus, suteikiama garantinio aptarnavimo paslauga.

Džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti Saf-Fro – vieno didžiausių gamintojų metalo pjovimo ir suvirinimo pramonėje, sukonstruotą profesionalų įrenginį – PRESTO 300MV. Šis aparatas skirtas virinti elektrodais MMA metodu ir TIG nelydžiu elektrodu. Ergonomiškas ir itin patvarus įrenginio korpusas pagamintas iš šiuolaikinių medžiagų.

Inverterinis metalo apdirbimo įrenginys – tai virinimo galios šaltinis Jūsų rankose! Saf-Fro suvirinimo aparatai suderina plačias pritaikymo galimybes su puikiomis darbo savybėmis:

  1. inverterinis suvirinimo įrenginys yra skirtas įvairiems suvirinimo darbams atlikti;
  2. pritaikytas dirbti vienoje vietoje, darbui su įvairiomis funkcijomis, visais elektrodais, įskaitant dengtus celiuliozės glaistu;
  3. galingas ir platus suvirinimo srovės diapazonas ir geras darbinis ciklas;
  4. paprasta arba trifazė elektros jungtis, įvesties įtampos diapazonas 180-440 voltų;
  5. karštas startas („HOT START“), didelė lanko galia ir antiprilipimo sistema (AntiStick);
  6. TIG suvirinimo galimybė (volframiniu nelydžiu elektrodu).

Įrenginys PRESTO 300MV turi VRD funkciją, kurios paskirtis apsaugoti suvirintoją, dirbantį pavojingomis sąlygomis. Padidinto drėgnumo patalpose privalomos papildomos atsargos priemonės, budrumas ir apsauga nuo nutrenkimo elektros srove. VRD funkcija atjungia įtampą per kelias milisekundes, pasibaigus suvirinimo procesui, paliekant saugią – 11 voltų įtampą. Virinimo įtampa įsijungia automatiškai vos pabandžius virinti.

suvirinimo aparatai