Ieškote kokybiško, efektyviai veikiančio bei patogaus prietaiso, su kuriuo nesunkiai galėtumėte sulankstyti net patį kiečiausią metalą? Presai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, padės tai atlikti. Viena iš pačių galingiausių šių metalo apdirbimo įrenginių rūšių – hidraulinis presas, kuris gali išvystyti daug didesnę jėgą ar pasiekti stipresnį ekonomiškumą negu kiti tos pačios rūšies prietaisai. UAB „Aplameta” siūlo aukštos kokybės metalo lankstymo bei formavimo presus, su kuriais sukursite originaliausią šios medžiagos formą.

Presai

Hidraulinio preso savybės

Šis prietaisas pasižymi gana dideliu svoriu, kuris gali siekti apie 100 kilogramų. Toks svoris yra naudingas įrenginiui suteikiant papildomo stabilumo. Taip pat presai gali išvystyti itin didelę, daugiau nei 20 t siekiančią galią, kuri leis lengvai ir patogiai sulankstyti įvairiausio svorio bei struktūros metalą.

UAB „Aplameta” gali pasiūlyti įvairių rūšių presų, iš kurių kiekvienas išsirinks jam tinkamą. Vieni patikimiausių ir kokybiškiausių mūsų siūlomų presų – Baileigh firmos gaminama technika.