Mūsų firmos pagrindinis prioritetas yra atsakingai ir patikimai tiekti klientams aukštos kokybės metalo apdirbimo įrengimus, eksploatacines priemones ir aptarnavimo įrangą, taikymo sprendimus ir įrengimų aptarnavimo, remonto paslaugas. Lietuvoje dirbame nuo 1999 m. ir galime pasiūlyti gausų , įprastų ir išskirtinių metalo apdirbimo staklių asortimentą bei surasti stakles pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. Mūsų vadybininkai visada pasirengę operatyviai padėti klientams spręsti sunkius techninius klausimus, vykdyti jiems patikėtas užduotis.

Mūsų įmonė siūlo skirtingų žinomų gamintojų metalo apdirbimo stakles, kurių pagalba atliksite visas reikalingas užduotis. Darbui su metalu dažniausiai naudojamos frezavino ir tekinimo, plazminio ar lazerinio pjovimo, lakštų lankstymo, hidroabrozyvinio pjovimo staklės. Kiekviena jų pasižymi skirtingomis išorės ir vidaus eksploatacinėmis savybėmis. Skiriasi jų gabaritai, pavaros bei variklio tipai, galia, greitis, tikslumas, elektros energijos sąnaudos.

Mūsų misija

Pasiūlyti plataus asortimento, aukšto kokybės lygio, pagrįstos kainos produktus Lietuvos ir kitų šalių vartotojams, užtikrinant nepriekaištingą aptarnavimą ir atsakingą požiūrį į klientą.

Esame suinteresuoti, visada siekiame užtikrinti, jog užsakovai mokėdami ir investuodami savo pinigus bei laiką į mūsų gaminius gautų pačią geriausią įrenginių kokybę, išsamią informaciją apie juos ir malonų aptarnavimą, tolesnę įrenginių priežiūrą.
Inovatyvūs įrenginiai. Domimės naujausiais įrengimais, kurie efektyviai veikdami per tą patį laikotarpį sukuria daugiau naudos, todėl leidžia sutaupyti energijos, resursų. Automatizuotos įrenginių sistemos reikalauja mažesnio darbuotojų skaičiaus jų priežiūrai.
Standartinių ir išskirtinių sprendimų įgyvendinimo galimybės. Susidūrus su iššūkiais tobulėjama, todėl visada stengiamės rasti geriausią variantą, tinkantį išskirtiniams kliento poreikiams, dirbantiems su skirtinga žaliava ar keliomis jų. Kiekvienas individualus atvejis neleidžia sustoti vietoje, skatina ieškoti ir atrasti tai, ką galime pasiūlyti geriausia.
Kviečiame išsirinkti geriausiai tinkantį įrengimą, o prireikus papildomos informacijos visada galima susisiekti su profesionaliu konsultantu, pasiruošusiu padėti rūpimais klausimais.

Mes siūlome

  • Projektų parengimą ir kompleksinį įrengimų pristatymą;
  • Garantinį ir pogarantinį staklių aptarnavimą;
  • Įrengimų paleidimą;
  • Technines ir marketingo konsultacijas;
  • Įrankių parinkimas ir pristatymas;
  • Atsarginių dalių ir eksploatacinių medžiagų pristatymą;
  • Specialistų mokymą (technologų, programuotojų, operatorių).