Presai

Ieškote kokybiško, efektyviai veikiančio bei patogaus prietaiso, su kuriuo nesunkiai galėtumėte sulankstyti net patį kiečiausią metalą? Presai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, padės tai atlikti. Viena iš pačių galingiausių šių metalo apdirbimo įrenginių rūšių – hidraulinis presas, kuris gali išvystyti daug didesnę jėgą ar pasiekti stipresnį ekonomiškumą negu kiti tos pačios rūšies prietaisai. UAB „Aplameta” siūlo aukštos kokybės metalo lankstymo bei formavimo presus, su kuriais sukursite originaliausią šios medžiagos formą.

presai

Hidraulinio preso savybės

Šis prietaisas pasižymi gana dideliu svoriu, kuris gali siekti apie 100 kilogramų. Toks svoris yra naudingas įrenginiui suteikiant papildomo stabilumo. Taip pat presai gali išvystyti itin didelę, daugiau nei 20 t siekiančią galią, kuri leis lengvai ir patogiai sulankstyti įvairiausio svorio bei struktūros metalą.

UAB „Aplameta” gali pasiūlyti įvairių rūšių presų, iš kurių kiekvienas išsirinks jam tinkamą. Vieni patikimiausių ir kokybiškiausių mūsų siūlomų presų – Baileigh firmos gaminama technika.

Kaip veikia presas?

Preso veikloje didelis darbas tenka dviem cilindrams, kuriuose nuolat slankioja mažesnis bei didesnis stūmokliai. Norint, kad presai pradėtų sparčiai veikti, reikia spausti vieną iš stūmoklių, nes tokiu būdu slėgis perduodamas kitam stūmokliui ir įrenginys pakyla.

Tokio tipo metalo apdirbimo technika veikia vandens slėgio pagalba, kuris pirmojo stūmoklio pagalba yra sukaupiamas specialiame inde bei pakyla virš antrojo stūmoklio. Dėl šios priežasties svarbu, kad minėtos preso dalys būtų pagamintos tik naudojant pačias geriausias medžiagas ir pasižymėtų itin sklandžia veikla.

preso stakles

Ką pasirinkti: presą ar stakles?

Tiek presai, tiek skardos apdirbimo staklės gali padėti efektyviai sulankstyti metalą, tačiau pirmojo tipo įrenginys labiau tinka, jeigu norite dirbti su šiek tiek mažesnėmis skardomis, nes jis pasižymi silpnesniu galingumu, kadangi yra ne tokių didelių parametrų kaip skardos lankstymo staklės. Šis įrenginio kompaktiškumas nesumažina jo efektyvaus veikimo proceso, o priešingai – suteikia galimybę metalus bei skardas suspausti taip, kad jie užimtų kuo mažiau vietos ir būtų itin lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą.

Gręžimo staklės | Įrankiai | Metalo pjovimo staklės | Pjovimo Staklės | Prėsai | Skardos lankstymo staklės | Staklės | Suvirinimo aparatai | Tekinimo staklės